Dynamax KERAMICKÁ PRÍSADA DO OLEJA 300ML

Dynamax KERAMICKÁ PRÍSADA DO OLEJA 300ML

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vytvára ochrannú vrstvu proti opotrebeniu. Zníženie prevádzkovej hlučnosti, trenia a opotrebenia. Obsahuje vysoko účinný balík aditív pre zvýšenie ochranných vlastností všetkých druhov motorových olejov voči opotrebovaniu. Podporuje zníženie treni a a zvyšuje prevádzku. NEOBSAHUJE CHLÓR !

28 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dynamax

KERAMICKÁ OCHRANA MOTORA
Pri slovnom spojení keramická ochrana väčšine automaticky napadne ochrana karosérie. Keramika však môže fungovať aj na iných miestach, napríklad vnútri motora. Keramická ochrana motora obsahuje keramickú zložku, ktorá znižuje trenie pohybujúcich sa častí (piestov, ojníc, hriadeľov a podobne). Znížením trenia tak dochádza k zníženiu opotrebenia pohyblivých častí motora a to má vplyv aj na zníženie spotreby paliva. No v prvom rade to zlepší hladkosť chodu motora.

V prípade väčšiny motorových vozidiel sa 25 % energie vytvorenej pohonnými hmotami spotrebuje na prekonanie trenia. Práve toto číslo DYNAMAX Ceramic Oil Additive znižuje. Prvotným vplyvom Ceramic Oil Aditíva je zušľachťovanie kovových povrchov. Výsledkom je zabezpečenie ideálnych podmienok pre olejový film, tým pádom sa zníži opotrebovanie motora a náklady na údržbu.

DYNAMAX Ceramic Oil Additive dopĺňa mazacie vlastnosti motorového oleja o najmodernejšie komponenty bez popola. Okrem toho, pomocou motorového oleja sa nano-keramické častice dostanú na tie miesta, kde môže vzniknúť trenie. Tieto nanočastice sa dostanú do povrchových nerovností (valcov, piestov, ložísk, piestnych krúžkov, ozubených kolies, atď.) a tam priľnú. Nanočastice okrem zníženia trenia vylepšia aj problémy tesnenia. Spolu s tým ide ruka v ruke aj zníženie spotreby oleja, ktorú každý spaľovací motor zo svojho princípu má.

Polykeramika má v modernej mazacej technike veľký význam. Drsnosť kovových trecích povrchov v motoroch je veľmi nízka, často len 1 mikrón, väčšie častice sa neprichytia (neprilepia) na kovový povrch. Filtračné prvky olejových filtrov majú vo väčšine prípadov filtračnú štruktúru a jemnosť vo veľkosti 15-25 mikrónov (super jemné filtre majú jemnosť 1-3 mikrónov) a tak tieto nie sú schopné vyfiltrovať polykeramické nanočastice produktu DYNAMAX Ceramic Oil.

Zníženie spotreby ale aj hlučnosti
DYNAMAX Ceramic Oil sa pod tlakom dostáva do chemickej reakcie s kovmi a zušľachťuje tak ich povrch. Takto vzniknutý mimoriadne tvrdý a hladký povrch odoláva porušeniam a poškodeniam vyplývajúcich z trenia, a to aj v prípade extrémnych záťaží zabezpečí ideálne podmienky pre mazanie. Tým uľahčuje vnútorné fungovanie motora, ako aj pohyb súčiastok, čo je spojené so zvyšovaním výkonu motora alebo znižovaním spotreby pohonných hmôt. V dôsledku zníženého trenia sa tiež zníži miera hlučnosti.

Pri pravidelnom používaní v nových zariadeniach sa garantuje trikrát dlhšia životnosť. Používanie DYNAMAX Ceramic Oil odstraňuje tiež problémy pri studenom štarte, a istý čas ochraňuje zariadenie pred problémami spôsobenými čiastočným nedostatkom oleja, dokonca aj v prípade straty celkového tlaku oleja. Môže sa tiež zmiešať s akýmkoľvek olejom na syntetickej, polosyntetickej a minerálnej báze. Mazacie látky zariadení, ktoré boli ošetrené , strácajú svoju mazaciu schopnosť až neskôr, ako tie neošetrené a to kvôli ideálnejšiemu mazaciemu prostrediu.

A pre aké motory je určený? Pre všetky zážihové (aj na plyn), vznetové, nové aj staršie motory. Jedno balenie s obsahom 300 ml vystačí na ošetrenie 6 l olejovej náplne, pridáva sa vždy po výmene do nového zohriateho oleja. Optimálnu účinnosť dosahuje po približne 400 až 600 km.

Nový komentár

* (Povinné)

no alt

PARTNER

12
Apríl
2019

Ako vybrať olej do auta

Pridané: 12.4.2019 00:32:49 Počet zobrazení: 904

Ako vybrať olej do auta

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
Apríl
2019

Označovanie olejov

Pridané: 12.4.2019 00:23:56 Počet zobrazení: 849

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
Apríl
2019

MANN FILTER - zoznam označení a použitie filtrov

Pridané: 12.4.2019 00:44:31 Počet zobrazení: 743

MANN FILTER - zoznam označení a použitie filtrov

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info