Mobil UNIREX N3 (NGLI 3) 390 G

Mobil UNIREX N3 (NGLI 3) 390 G

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Mobil UNIREX N je názov radu prvotriednych plastických mazív s lítnym komplexom, s dlhou životnosťou vhodných pre prevádzky s vysokými teplotami pre všetky typy ložísk. Tieto univerzálne mazivá sa používajú v širokom spektre priemyselných odvetví, vrátane jadrových elektrární. Sú jedinečné pre elektrické motory a väčšinu jednorazovo utesnených ložísk.

6,32 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Mobil

Mobil UNIREX N je názov radu prvotriednych plastických mazív s lítnym komplexom, s dlhou životnosťou vhodných pre prevádzky s vysokými teplotami pre všetky typy ložísk. Tieto univerzálne mazivá sa používajú v širokom spektre priemyselných odvetví, vrátane jadrových elektrární. Sú jedinečné pre elektrické motory a väčšinu jednorazovo utesnených ložísk. Mazivá UNIREX N majú jedinečnú mechanickú stabilitu a dlhú životnosť mazania pri doporučených prevádzkových teplotách a sú vhodné na prevádzku až do -29 °C. Majú vysokú odolnosť voči vode a poskytujú vynikajúcu ochranu proti korózii aj v slanom vodnom prostredí. Plastické mazivá UNIREX N sú dostupné v dvoch konzistenciách. UNIREX N 2 je mazivo stupňa NLGI č. 2 a je uprednostňované vo väčšine prípadov pre ručné mazanie alebo pomocou mazacej pištole. UNIREX N 3 je mazivo stupňa NLGI č. 3 a používa sa pre špeciálne aplikácie. Väčšina používateľov UNIREX N využíva ručné metódy nanesenia. Aj keď UNIREX N 2 je vhodné na použitie v automatických centralizovaných systémoch, zariadenia obsluhujúce tieto systémy normálne nevyužívajú dlhodobú životnosť maziva UNIREX N, pretože jednou z funkcií automatických systémov je výmena maziva v relatívne krátkych časových intervaloch. UNIREX N 3 by nemal byť použitý v takýchto systémoch. Plastické mazivá UNIREX N sa stali vyhľadávaným produktmi pre mnoho užívateľov na celom svete vďaka ich vynikajúcej výkonnosti a vysokej spoľahlivosti.

Vlastnosti a výhody:

Vynikajúcej životnosti maziva v zariadeniach, kde teplota presahuje 120 0C
Veľmi dobrej výkonnosti pri nízkych teplotách až do -40 ºC uľahčuje štartovanie a znížuje spotrebu
Vynikajúcej mechanickej stability pre zníženie únikov a zlepšenie spoľahlivosti
Jedinečnej odolnosti proti vymývaniu vodou a dobrá ochrana pred koróziou poskytuje vynikajúcu výkonnosť vo vlhkých a agresívnych prostrediach
Veľmi dobrých vlastností chrániacich ložiská pred opotrebovaním a predlžujúcich ich životnosť


Použitie

Mazivo UNIREX N 2 je mazivo stupňa NLGI 2 so širokým tepelným rozsahom vyrobené za účelom predĺženia intervalov mazania v ložiskách obalených mazivom, jednorazovo utesnených ložísk alebo tam, kde sa nepravidelne pridáva len malé množstvo maziva. Mazivo UNIREX N 3 je mazivo stupňa NLGI 3 určené pre ložiská pracujúce pri vysokých teplotách. Jeho malá prchavosť a vysoká oxidačná stabilita robia mazivo UNIREX N3 vhodným pre mnoho aplikácií, kde môže teplota dosiahnuť 175°C. Mazivo UNIREX N 3 nahrádza mazivo UNIREX N 2 pre rýchlobežné ložiská (*dN hodnoty cez 200 000), ložiská pracujúce pri veľmi vysokých teplotách alebo elektromotory a iné zariadenia, ktoré si vyžadujú mazivo triedy NLGI 3.

Používa sa v nasledujúcich zariadeniach:

Ložiská dopravníkov pecí (Unirex N3)
Rotačné parotesné spoje (Unirex N3)
Valivé ložiská sušiacich zariadení (Unirex N3)
Ložiská vozíkov sušiacej pece (Unirex N3)
Ložiská sacích ventilátorov (Unirex N3)


VLASTNOSŤ HODNOTA
NLGI Stupeň 3
Typ spevňovadla Lithium complex
Farba, vizuál. Zelená
Viskozita základového oleja, ASTM D 445 cSt @ 40°C 107
Penetrácia, ASTM D217 worked, 60x, mm/10 235
Bod zkvapnutia, ASTM D 2265, °C (°F) 219

Nový komentár

* (Povinné)

no alt

PARTNER

12
Apríl
2019

Ako vybrať olej do auta

Pridané: 12.4.2019 00:32:49 Počet zobrazení: 911

Ako vybrať olej do auta

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
Apríl
2019

Označovanie olejov

Pridané: 12.4.2019 00:23:56 Počet zobrazení: 855

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
Apríl
2019

MANN FILTER - zoznam označení a použitie filtrov

Pridané: 12.4.2019 00:44:31 Počet zobrazení: 749

MANN FILTER - zoznam označení a použitie filtrov

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info