Mobil DTE OIL HEAVY MEDIUM (ISO VG 68) 20L

Mobil DTE OIL HEAVY MEDIUM (ISO VG 68) 20L

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Oleje radu Mobil DTE Oil Named sú vysoko kvalitné cirkulačné oleje určené pre aplikácie zahŕňajúce parné a vodné turbínové systémy, kde sa vyžaduje dlhá prevádzkovú životnosť. Mazivá radu Mobil DTE Oil Named sú vyrábané z vysokorafinovaných základových olejov a systému aditív, ktoré poskytujú extrémne vysokú úroveň chemickej a tepelnej stability, umožňujú rýchle a úplné odlučovanie vody a vysokú odolnosť voči tvorbe emulzií.

117,39 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Mobil

Oleje radu Mobil DTE Oil Named sú vysoko kvalitné cirkulačné oleje určené pre aplikácie zahŕňajúce parné a vodné turbínové systémy, kde sa vyžaduje dlhá prevádzkovú životnosť. Mazivá radu Mobil DTE Oil Named sú vyrábané z vysokorafinovaných základových olejov a systému aditív, ktoré poskytujú extrémne vysokú úroveň chemickej a tepelnej stability, umožňujú rýchle a úplné odlučovanie vody a vysokú odolnosť voči tvorbe emulzií. Poskytujú vynikajúcu ochranu proti korózii a opotrebeniu a to aj za pôsobenia slanej vody. Majú vysoký viskozitný index, ktorý zaisťuje minimálnu zmenu hrúbky filmu v závislosti od teploty a minimálnu stratu výkonu počas doby ohrievania. Veľmi dobre odlučujú vzduch a bránia tak kavitácii (tvorbe bublín) a nepravidelného chodu čerpadla. Mazivá radu Mobil DTE Oil Named si mnohí užívatelia volia vďaka tomu, že sú známe dlhou životnosťou, vynikajúcou ochranou zariadenia a veľkou univerzálnosťou v širokej škále priemyselných aplikácií. Sú využívané v parných a vodných turbínach mazaných rozstrekom, olejovým kúpeľom a krúžkovým mazaním, a cirkulačných sústavách čerpadiel, ventilov a pomocných zariadení. Tento rad produktov sa odporúča pre nepretržitú prevádzku klzných a valivých ložísk a paralelných hriadeľových prevodov. Úspešne boli použité aj v niektorých aplikáciách v plynových turbínach a rotačných vzduchových kompresoroch a vákuových čerpadlách. Ich dobré meno je založené na mnohých desaťročiach úspešnej prevádzky a spokojných užívateľov.

Vlastnosti a výhody

Rad produktov Mobil DTE je známa a na celom svete vysoko uznávaná pre svoj vynikajúci výkon, využívanie poznatkov z výskumu a vývoja a celkovú technickú podporu, ktorá stojí za značkou. Pre svoju univerzálnosť sú oleje radu Mobil DTE Oil Named využívané v mnohých priemyselných aplikáciách. Oleje Mobil DTE Named sa tešia vynikajúcej povesti v mazaní cirkulačných systémov parných turbín a vodných turbín, vrátane ozubených turbín, plus širokej škály pomocného zariadenia. Ako sa konštrukcie menia a zvyšuje sa náročnosť, je úlohou našich vývojových pracovníkov, aby pochopili účinky týchto zmien na mazivá a vyvinuli výrobky s veľkou univerzálnosťou, ktorou sú povestné. Pre rad mazív Mobil DTE Oil Named tento proces vyústil do použitia špeciálnych základových olejov poskytujúcich vynikajúcu oxidačnú stabilitu, plus jedinečnej kombinácie aditív na zaistenie vynikajúceho, širokorozsahového výkonu týchto olejov.

Použitie

Rad olejov Mobil DTE Oil Named sú vysokovýkonné cirkulačné oleje určené na aplikácie, kde sa vyžaduje dlhá životnosť maziva. Medzi typické aplikácie patria:

Cirkulačné systémy stacionárnych a námorných parných turbín, vodných a niektorých plynových turbín, vrátane čerpadiel, ventilov a iného pomocného zariadenia
Nepretržitá prevádzka klzných a valčekových ložísk a paralelných hriadeľových prevodov
Turbíny s mazaním olejovým kúpeľom, krúžkovým mazaním, rozstrekom alebo inými mechanickými prostriedkami
Hydraulické čerpadlá pracujúce v bežných podmienkach
Kompresory a vákuové čerpadlá pracujúce so vzduchom a inertnými plynmi, a s výtlačnými teplotami nepresahujúcimi 150°C


ŠPECIFIKÁCIE
DIN 51 517-PART 2 CLP
DIN 51515-PART 1
JIS K-2213 type 2
VLASTNOSŤ HODNOTA
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 65,1
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 8,7
Viskozitný Index 95
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 223
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -27
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,87

Nový komentár

* (Povinné)

no alt

PARTNER

12
Apríl
2019

Ako vybrať olej do auta

Pridané: 12.4.2019 00:32:49 Počet zobrazení: 911

Ako vybrať olej do auta

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
Apríl
2019

Označovanie olejov

Pridané: 12.4.2019 00:23:56 Počet zobrazení: 855

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
Apríl
2019

MANN FILTER - zoznam označení a použitie filtrov

Pridané: 12.4.2019 00:44:31 Počet zobrazení: 749

MANN FILTER - zoznam označení a použitie filtrov

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info